broker broker

اکسپرت Custom Timeframe Generator جهت تنظیم بازه زمانی دلخواه برای متاتریدر 4

مهدی ابراهیمی ابزار های معاملاتی سطح متوسط

اکسپرت Custom Timeframe Generator

اکسپرت Custom Timeframe Generator به شما امکان می دهد که نمودارهایی را با بازه های زمانی (Time Frame) دلخواهتان ایجاد کنید که به طور پیش فرض در MetaTrader 4 در دسترس نیستند ، به عنوان مثال نمودارهای 10 ثانیه ای ، نمودارهای 3 دقیقه ای یا تیک چارت ها. برای این امر شما در نماد انتخابی خود این اکسپرت را اجرا می کنید و سپس بازه زمانی (Time Frame) سفارشی خود را در قسمت تنظیمات آن وارد می کنید و از قسمت offline charts به چارت ایجاد شده با تایم فریم دلخواهتان دسترسی پیدا می کنید.

مشخصات Custom Timeframe Generator

  • پلتفرم : متاتریدر4
  • جفت ارز : تمامی جفت ارزها
  • بازار : Forex ، Crypto Currency و ...
  • وبسایت سازنده : www.fxblue.com

طرز کار اکسپرت

ابتدا گزینه AutoTrading را فعال کنید

طرز کار اکسپرت Custom Timeframe Generator

سپس وارد چارت جفت ارز مورد نظر خود برای ساخت تایم فریم دلخواهتان شوید و اکسپرت را بر روی چارت خود Drag کنید (بیندازید).

طرز کار اکسپرت Custom Timeframe Generator

از تب Common ، گزینه Allow DLL imports را فعال کنید

طرز کار اکسپرت Custom Timeframe Generator

وارد قسمت Inputs شوید و در بخش BarPeriodSeconds ، تایم فریم مورد نظر خود را بر حسب ثانیه وارد کنید (تایم فریم مورد نظرتان باید رُند باشد ، برای مثال شما نمی توانید با تایپ عدد 90 به تایم فریم 1 دقیقه و نیم دسترسی پیدا کنید و باید عددی مثل 60 یا 120 را انتخاب کنید) ، سپس در بخش ShowAsOfflinePeriod ، نام تایم فریم مورد نظر خود را با استفاده از اعداد تایپ کنید (برای دسترسی به گذشته چارتِ تایم فریم ایجاد شده ، بر روی قسمت CreateHistory کلیک کنید و آن را روی true قرار دهید ، همچنین لازم به ذکر است که این گزینه تنها برای تایم فریم های بالای 120 ثانیه قابل استفاده است) و با زدن کلید OK اکسپرت را اجرا کنید.

اکسپرت Custom Timeframe Generator

جهت مطلع شدن از انتشار اکسپرت های کاربردی و مفید برای متاتریدر 4 ، لطفا شماره موبایلتون وارد کنید

بر روی گزینه File کلیک کنید و گزینه OpenOffline را انتخاب کنید

طرز کار اکسپرت Custom Timeframe Generator

از طریق پنجره باز شده ، جفت ارز مورد نظر خود و تایم فریم وارد کرده در قسمت تنظیمات را انتخاب کنید و بر روی گزینه OK کلیک کنید و از تایم فریم سفارشی خود لذت ببرید :)

اکسپرت Custom Timeframe Generator

تنظیمات اکسپرت Custom Timeframe Generator

تنظیمات اکسپرت Custom Timeframe Generator

با توجه به تصویر بالا :

در قسمت تنظیمات این اکسپرت ، تنظیمات مربوط به نحوه ساخت تایم فریم سفارشی را شاهد هستیم که می توانید به دلخواه آن ها را تغییر دهید.

برای آشنایی بیشتر با این اکسپرت ویدیو زیر را تماشا کنید

جهت آشنایی با روش نصب اکسپرت Custom Timeframe Generator به مقاله اموزشی راهنمای نصب انواع اکسپرت در متاتریدر 4 و 5 مراجعه کنید

دانلود 128 بار
سطح پیشرفته

اکسپرت اتوماتیک دستیار معاملات TradePanel برای متاتریدر 4

اکسپرت TradePanel که برای متاتریدر4 طراحی شده است همانطور که از نام آن مشخص است یک دستیار معاملاتی برای ورود و خروج به معامله در بازار و استراتژِی تستر محسوب میشود که در بین معامله گران از طرفداران زیادی برخوردار است.

سطح متوسط

اکسپرت کاملا اتوماتیک Battle Scalper برای متاتریدر 4

Battle Scalper یک اکسپرت معاملاتی کاملا اتوماتیکِ فارکس است. این ربات فارکس ، بالانس حساب شما را با باز کردن معاملات برای مدتی کوتاه و در لحظه های پر نوسان بازار افزایش می دهد.

سطح پیشرفته

اکسپرت BenderFX برای متاتریدر 4

BenderFX EA براساس عملکرد قیمت ، فیبوناچی Retracements و فیبوناچی Extensions کار می کند و توسعه دهندگان ادعا می کنند که این اکسپرت سود ماهانه بین 40 تا 80 درصد را برای شما به ارمغان می آورد.