نحوه خرید عرضه ی اولیه از کارگزاری آگاه به تدریس استاد ابراهیمی

استاد ابراهیمی مقالات اموزشی سطح مقدماتی

نحوه خرید عرضه ی اولیه از کارگزاری آگاه به تدریس استاد ابراهیمی

در مقاله زیر، تمام نکاتی که برای خرید عرضه اولیه از کارگزاری آگاه باید رعایت کنید، گفته میشود. با ما همرا باشید...

تصویر از کارگزاری آگاه

  1. پس از وارد شدن به سایت آنلاین آگاه دات کام و ورود به کارگزاری آگاه، بلافاصله رمز عبور و نام کاربری خود را تغییر دهید.
  2. قسمت دیده بان می‌تواند کار نظارت بر روی سهم ها را برای ما آسان کند. می توانید سهم های سبد من و سهم های دیگر را، با کلمه افزودن، به دیده ‌بان اضافه کنید.
  3. برای خرید یک سهم می‌بایست پنل خود را شارژ کنید. ( چنانچه پنل شما شارژ ندارد، به قسمت درخواست ها رفته و گزینه پرداخت شتابی را انتخاب نمایید، سپس مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده تا پنل شما شارژ شود. )
  4. برای خرید نماد مورد نظر، بر روی دکمه سبز کلیک کرده، و با انتخاب یکی از دو روش: 1- تعداد سهم و یا 2- قیمت خریداری شده برای هر برگ سهم، و در نهایت با کلیک بر روی دکمه خرید، آن سهم برای شما خریداری خواهد شد. برای فروش نیز همین مکانیسم اجرا خواهد شد. همچنین می توانید سفارش خرید یا فروش خود را اصلاح و یا تغییر دهید.
  5. برای بررسی سود و زیان خود، می بایست قسمت گزارشات را انتخاب کرده و سپس دارایی سهام را انتخاب کنید. سهام هایی که در حال حاضر در پورتفولیوی شما وجود دارد، به اضافه ی گزینه های دیگر به شما نمایش داده خواهد شد.
  6. چنانچه شما ماتریدی را انجام داده اید و اکنون قصد دریافت پول موجود در کارگزاری خود را دارید، باید به قسمت درخواست ها رفته و تقاضای وجه را انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه به علاوه ( میم ) کلیک کرده و تقاضای جدید، و مبلغ مورد نظری که می خواهید از حساب کارگزاری خود دریافت کنید را وارد نموده و تاریخ مد نظر خود را نیز در تقویم انتخاب کنید.

فیلم کامل ویدئو:

جهت مطلع شدن از انتشار دوره های جدید از استاد ابراهیمی ، لطفا شماره موبایلتون وارد کنید