اندیکاتور color level رسم سریع باکس و خطوط برای متاتریدر 4

محمد ابراهیمی ابزار های معاملاتی سطح مقدماتی

اگر شما از افرادی هستید که دائما در چارت قیمت ، خط ها و باکس های رنگی موقع تحلیل هاتون استفاده کنید . این اندیکاتور کابردی و ساده دقیقا برای شما طراحی شده است .

در این اندیکاتور یک ایکون شامل تعدادی خط و باکس با رنگ های مختلف در بالا و سمت چپ نمودار قیمت قرار گرفته است که با کلیک بر روی هر کدام از باکس ها ، یک باکس با همان شکل در وسط چارت ظاهر میشود که میتوانید با تغییر سایز ان برای رسم سطح در نقاطی مثل  دره ها و قله ها ، خطوط روند ، ناحیه های عرضه تقاضا ، پیوت ها و ... استفاده کنید  .

اندیکاتور color level یک اندیکاتور بسیار کاربردی برای متاتریدر 4 است که این توانایی را به شما میدهد که به سرعت بتوانید خطوط افقی رنگی یا باکس های رنگی برای تحلیل بازار رسم کنید و در واقع فرایند تحلیل شمارا بسیار آسان میکند . این اندیکاتور قابلیت رسم سریع 8 باکس با رنگ های مختلف و 4 خط با رنگ های متنوع را به شما میدهد . روش استفاده از این باکس ها به این صورت است که وقتی بر روی باکس های نمایش داده شده بالای چارت کلیک کنید مشابه همان باکس برای شما رسم و اماده میشود که میتوانید ان را روی چارت جابه جا کنید . 

تصاویری از استفاده از اندیکاتور و تنظیمات آن

اندیکاتور color level

روش استفاده از اندیکاتور کاربردی color level

[ اگر با روش نصب اندیکاتور color level  بر روی متاتریدر 4 آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم به مقاله آموزشی  نصب اندیکاتور مراجعه کنید ]

جهت مطلع شدن از انتشار اندیکاتور های کاربردی مشابه این اندیکاتور ، لطفا شماره موبایلتون را وارد کنید

هرگونه سوالی در مورد این اندیکاتور یا نصب ان داشتید لطفا در قسمت نظرات مطرح کنید تا کمتر یک ساعت به پاسختون برسید

اندیکاتور color level ( 1 مگابایت )
اندیکاتور mt4 - مخصوص رسم باکس و خطوط
دانلود 8251 بار