اندیکاتور color level رسم سریع باکس و خطوط برای متاتریدر 4

محمد ابراهیمی ابزار های معاملاتی سطح مقدماتی

اگر شما از افرادی هستید که دائما در چارت قیمت ، خط ها و باکس های رنگی موقع تحلیل هاتون استفاده کنید . این اندیکاتور کابردی و ساده دقیقا برای شما طراحی شده است .

در این اندیکاتور یک ایکون شامل تعدادی خط و باکس با رنگ های مختلف در بالا و سمت چپ نمودار قیمت قرار گرفته است که با کلیک بر روی هر کدام از باکس ها ، یک باکس با همان شکل در وسط چارت ظاهر میشود که میتوانید با تغییر سایز ان برای رسم سطح در نقاطی مثل  دره ها و قله ها ، خطوط روند ، ناحیه های عرضه تقاضا ، پیوت ها و ... استفاده کنید  .

اندیکاتور color level یک اندیکاتور بسیار کاربردی برای متاتریدر 4 است که این توانایی را به شما میدهد که به سرعت بتوانید خطوط افقی رنگی یا باکس های رنگی برای تحلیل بازار رسم کنید و در واقع فرایند تحلیل شمارا بسیار آسان میکند . این اندیکاتور قابلیت رسم سریع 8 باکس با رنگ های مختلف و 4 خط با رنگ های متنوع را به شما میدهد . روش استفاده از این باکس ها به این صورت است که وقتی بر روی باکس های نمایش داده شده بالای چارت کلیک کنید مشابه همان باکس برای شما رسم و اماده میشود که میتوانید ان را روی چارت جابه جا کنید . 

تصاویری از استفاده از اندیکاتور و تنظیمات ان

اندیکاتور color level

روش استفاده از اندیکاتور کاربردی color level

[ اگر با روش نصب اندیکاتور color level  بر روی متاتریدر 4 آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم به مقاله آموزشی  نصب اندیکاتور مراجعه کنید ]

هرگونه سوالی در مورد این اندیکاتور یا نصب ان داشتید لطفا در قسمت نظرات مطرح کنید تا کمتر یک ساعت به پاسختون برسید

اندیکاتور color level ( 1 مگابایت )
اندیکاتور mt4 - مخصوص رسم باکس و خطوط
دانلود 489 بار