آموزش صندوق‌های سرمایه ‌گذاری مشترک با مهدی افضلیان

مهدی افضلیان مقالات اموزشی سطح متوسط

 صندوق‌های سرمایه ‌گذاری مشترک با مهدی افضلیان

اگر شما هم با زمان اندک وارد بازار سرمایه شده باشید، حتما این واژه، یعنی صندوق های مشترک به گوشتان خورده است. با ما همراه باشید با برسی مزایای این صندوق ها:

این صندوق ها به چه معنایند؟

در این روش سرمایه گذارمستقیماً به خرید و فروش سهام اقدام نمی‌کند بلکه پول خود را در اختیار صندوق‌ های سرمایه ‌گذاری مشترک قرار می‌ دهد تا به نیابت ازسرمایه گذار خرید و فروش انجام دهند.

 

آموزش صندوق‌های سرمایه ‌گذاری مشترک با مهدی افضلیان

مزایای استفاده از صندوق‌ های سرمایه ‌گذاری مشترک :

1- استفاده از خدمات کارشناسان

2- تنوع‌ بخشی به سرمایه گذاری و کاهش ریسک

3- قابلیت نقد شوندگی بالا  

4- صرفه ‌جویی در مقیاس و کاهش هزینه معاملات

5- امکان انتخاب آسان

آموزش صندوق‌های سرمایه ‌گذاری مشترک با مهدی افضلیان

جهت مطلع شدن از انتشار کلیپ های آموزشی از استاد مهدی افضلیان ، لطفا شماره موبایلتون وارد کنید

انواع صندوق های سرمایه گذاری :

۱- صندوقهای با درآمد ثابت: این صندوق ها، حداقل بازده تضمین شده را نصیب سرمایه ‌گذاران می‌ کنند ودارای ریسک پایین هستند و ضامن نقد شوندگی دارند .

۲- صندوق های سرمایه گذاری در سهام: عمده تلاش این صندوق ‌ها صرف خرید سهام در بازار می شود که در مقایسه با صندوق ‌های با درآمد ثابت، ریسک بالاتری دارند و برای افرادی که ریسک پذیری بیشتر و زمان کمتری دارند مناسب تر است .

anva

نحوه بررسی بازده صندوق ها:

برای تشخیص عملکرد صندوق ها، می توان دریک بازه ۶ ماهه ویک ساله به بررسی آنها پرداخت ، به عنوان مثال در بازه یک ساله ،یک صندوق بازده ۳۰ درصدی داشته است و صندوق دیگر بازده ۵۰ درصدی، پس می توان نتیجه گرفت که صندوق با بازده ۵۰ درصدی عملکرد بهتری داشته است .

با ویدئو اموزشی صندوق های سرمایه گذاری( توسط استاد مهدی افضلیان ) با سود اموز همراه باشید 

سطح مقدماتی

آموزش انواع صندوق‌های سرمایه گذاری به صورت کلی

اگر دوست دارید راجع به انواع صندوق های سرمایه گذاری اطلاعاتی کسب کنید، این مقاله می تواند راهگشا باشد . کسانی که این صندوق ها را مدیریت می کنند افراد متخصص و ماهری هستند که ریسک سرمایه‌گذاری را برای سهام دار کاهش می دهند.

سطح مقدماتی

با این اصول، خودت بازار رو تحلیل کن + اصول کلی تحلیل تکنیکال

با ما همراه باشید تا با یکی از بهترین روش های تحلیل تکنیکال بازار آشنا شوید . دو روش اصلی برای تحلیل بازار بورس و فارکس، عبارتند از : تحلیل بنیادی یا فاندامنتال و تحلیل تکنیکال در این مقاله با این تحلیل ها اشنا خواهیم شد

سطح متوسط

اصول تابلو خوانی پیشرفته با مهدی افضلیان

تابلوخوانی یعنی بررسی شواهد خرید و فروش یک سهم در بورس. در واقع، تابلوخوانی برای تشخیص میزان قدرت سهم است. در این آموزش با تابلوخوانی در بورس آشنا می‌شویم، با ما همراه باشید

سطح متوسط

نحوه رصد کردن بازار پس از تایم معاملاتی بازار با مهدی افضلیان

رصد کردن بازار پس از تایم معاملاتی بازار، یکی از مهم ترین اقداماتی است که یک سرمایه گذار حرفه ای انجام میدهد. مطمئنا بررسی بازار پس از پایان معاملات، حقایق زیادی از پول های هوشمند وارد شده و خارج شده ...