broker broker

اندیکاتور تشخیص روند PZ Swing Trading برای متاتریدر 4

مهدی هادیان ابزار های معاملاتی سطح مقدماتی

[هزینه 299 دلار] رایگان و نامحدود فقط در وبسایت سود آموز . اولین بار در ایران 

PZ Swing Trading این اندیکاتور برای تشخیص نوسانات در جهت روند و نوسانات منجر به برگشت روند ، طراحی شده است. درصد برد (win ratio) این اندیکاتور حدود 80٪ است که  ترکیب آن با یک سیستم مدیریت سرمایه خوب ، میتواند شما را به سود دهی دائمی برساند . 

اندیکاتور تشخیص روند PZ Swing Trading برای متاتریدر 4

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید قیمت این اندیکاتور در سایت سازنده ی آن به قیمت 299 دلار به فروش میرسد که تیم سودآموز این اندیکاتور را به رایگان در اختیار شما قرار داده است.

برخی از مزایای این اندیکاتور

• کسب سود از نوسانات بازار بدون هیچ زحمتی

• نشانگر روند، جهت روند را در کمترین زمان نشان می دهد.

• رنگ باند اندیکاتور به ما موقعیت های معاملاتی را نشان میدهد

• خط تیره های رنگی نشان دهنده نوسانات معکوس احتمالی است و اندیکاتور با کیفیت و سرعت بالا چارت را تحلیل می کند

• قابلیت تجزیه و تحلیل تمام جفت ارزها

این اندیکاتور چندین بردار قیمت و زمان را برای ردیابی جهت روند مخلوط و بررسی می کند و موقعیت هایی را که طی آن بازار بیش از حد فروخته می شود یا بیش از حد خریداری شده و آماده اصلاح است ، تشخیص می دهد.

   معرفی مختصر PZ Swing Trading   

اندیکاتور تشخیص روند PZ Swing Trading برای متاتریدر 4

Swing Trading نوعی معامله است که در آن معامله گر تلاش می کند در هر لحظه از هر هفته سود محفوظی را به دست آورد ، اگرچه برخی از معاملات در نهایت می توانند برای مدت طولانی به ما سود بدهند اما آنها به بخشی از سود که مطمعن باشد بسنده میکنند. معامله گران Swing از تجزیه و تحلیل فنی برای یافتن قدرت و ضعف خریدار و فروشنده استفاده می کنند و حوصله حضور در این فرصت ها را دارند زیرا این امر منطقی تر است که پس از موجی از فروش به جای گرفتار شدن در معامله فروش ، با امنیت در قیمت پایین خرید کنید.

جهت مطلع شدن از انتشار اندیکاتور های کاربردی و مفید برای متاتریدر 4 ، لطفا شماره موبایلتون وارد کنید

مشخصات اندیکاتور

• پلتفرم : متاتریدر4

• جفت ارز : همه ی جفت ارز ها

• زمان معامله : همه ی ساعات شبانه روز

• تایم فریم : M1-D1

جهت آشنایی با روش نصب اندیکاتور PZ Swing Trading به مقاله اموزشی اموزش نصب اندیکاتور  مراجعه کنید

معاملات اسکلپ (نوسان گیری) توسط باند اندیکاتور

تحقیقات زیاد در مورد داده های تاریخی ثابت کرده است که بازارهای مناسب برای معاملات اسکلپ، تمایل به معامله در بالا و یا زیر یک باند قیمت دارند ، که با استفاده از یک محدوده (باند اندیکاتور که در تصویر بصورت آبی و زرد نشان داده شده است) توسط اندیکاتورPZ Swing Trading در نمودار نشان داده شده است.

علاوه بر این باند، اندیکاتور یک قابلیت فوق العاده دارد که خطی را بالا و یا پایین قیمت نمایش میدهد که این قیمت نقاط برگشت قیمت را به ما نشان میدهد.

اندیکاتور تشخیص روند PZ Swing Trading برای متاتریدر 4

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید هربار با ظاهر شدن خطی کوچک بالای قیمت و رسیدن قیمت به باند اندیکاتور،قیمت به پایین نوسان میکند که میتوانیم پس از دیدن کندل تایید بازگشت، وارد معامله فروش شویم.

معامله گران Swing به دنبال این نیستند که در یک نقطه ی مشخص وارد معامله و در نقطه ای دیگر خارج بشوند. آنها پس از برخورد قیمت به باند اندیکاتور و یا تشکیل خط کوچک صبر میکنند تا برگشت قیمت تایید شود و برای خروج از معامله با چارت همراه میشوند تا نشانه ای از برگشت را در آن ببینند

اندیکاتور تشخیص روند PZ Swing Trading برای متاتریدر 4

برای آشنایی بیشتر با اندیکاتور ویدیو زیر را تماشا کنید

اندیکاتور PZ Swing Trading برای متاتریدر 4 ( 2 مگابایت )
اندیکاتور PZ Swing Trading برای متاتریدر 4
دانلود 4210 بار
سطح متوسط

رسم خطوط طلایی فیبوناچی با اندیکاتور Fibonacci Golden Zone

دیگر هرگز مجبور نیستید ساعتها به صورت دستی برای ترسیم و حذف سطوح فیبوناچی در نمودارهای خود وقت صرف کنید. اندیکاتورFibonacci Golden Zone این مشکل را یک بار و برای همیشه حل میکند!!

سطح مقدماتی

اندیکاتور سیگنال ورود و خروج و نمایش روند FX Venom Pro متاتریدر 4

FX Venom Pro یک سیستم معاملاتی است که برای ثروتمند کردن تمام معامله گران در جهان طراحی شده است. آیا می توانید هر روز 50-120 پیپ سود تصور کنید؟ باید به این فکر کنیم که این پول را چطور باید خرج کنیم!