بنر بروکر ایکسچف

اندیکاتور حجم خرید و فروش با نام aliev fx volumes v2 indicator در متاتریدر4

دانلود اندیکاتور حجم خرید و فروش با نام aliev fx volumes v2 indicator در متاتریدر4
دانلود اندیکاتور حجم خرید و فروش با نام aliev fx volumes v2 indicator در متاتریدر4
دانلود اندیکاتور حجم خرید و فروش با نام aliev fx volumes v2 indicator در متاتریدر4
دانلود اندیکاتور حجم خرید و فروش با نام aliev fx volumes v2 indicator در متاتریدر4

پلتفرم :

متاتریدر 4

تعداد دیدگاه :

2 نظر

67%

رضایت کاربران

اندیکاتور aliev fx volumes v2 indicator، جزئی از اندیکاتورهای حجم خرید و فروش در بازار فارکس برای متاتریدر4 محسوب میشود و به پیش‌بینی موقعیت‌های عرضه و تقاضا و همچنین، مناطق دقیق خرید فروش کمک می‌کند.

این اندیکاتور، که با نام aliev fx volumes v2 indicator در متاتریدر4 شناخته میشود، دیدگاه واضحی از روند صعودی و نزولی، که قیمت را هدایت می کند ارائه می دهد و همچنین، بهترین ابازر معاملاتی برای  پیش بینی روند آینده بازار فارکس محسوب میشود.

توجه: لطفا جهت بهبود سطح کیفیت، در تهیه ی اندیکاتورهای سایت سود اموز، علاوه بردادن امتیاز به این اندیکاتور، سوالات و نظرات خود را (بدون نیاز به عضویت) در پایین همین صفحه بنویسید. ما مشتاق هستیم نظرات وسوالات شما را بشنویم و پاسخ گو باشیم.

پرسش های متداول شما

نحوه نصب اندیکاتور aliev fx volumes v2 indicator چگونه است ؟

اندیکاتور aliev fx volumes v2 indicator برای من اجرا نمی شود، چکار باید انجام دهم ؟

شما میتوانید در پایین همین صفحه ، در قسمت ثبت دیدگاه ، سوالتون را ثبت کنید و پشتیبانی تا 24 ساعت پاسخ شما را میدهند و راهنماییتون میکنند.

شما کیفیت این اندیکاتور را چطور ارزیابی میکنید ؟

67%

رضایت کاربران

3 رای

بنر دوم سوداموز

علی

5 ماه پیش

پیشنهاد میکنم

اندیکاتور فوق العاده ایه...لزومی نداره که تک تک کندل های حجم و بررسی کنید...اگر در تایم فریمی مخصوصن تایم فریم های بالاای مثل 4ساعته یا روزانه سیگنال واگرایی پیداکردید یا وارد یک محدوده حمایت یا مقاومت شدید ..به تایم فریم پایین تر رفته و ببینید که اوضاع حجم به چه گونه ای هست. اگر دیدید که با بالا رفتن قیمت نقاط پیک حجم ها خرید کم شده یعنی در سوینگ ها خریدارهای زیادی دیگه نداریم و این یعنی در محدوده مقاومت دیریا زود فشار خرید تمام میشود و دو سناریو داریم که اول یه مدت بازار حجمش کم میشه که درنهایت بازار رنج میشه (علتش اینه که خریداری نداریم و فروشندگان هم مطمن نیستن بتوانن دارایی خود را در قیمت بالا بفروشند و تا حد ممکن صبر می کنن) و بعد مدتی یک یا چند میله حجم منفی قرمز ایجاد میشه که در نهایت روند بازار کم کم عوض میشه در سناریوی دوم بعد از کاهش پیک و فشار حجم خریداران به یک بار حجم زیادی در یک محدوده رد و بدل میشه و بعد فروشندگان که میبینند بازار داغ هست وارد می شوند و جهت بازار را عوض می کنند. در مواردی که عوامل فاندامنتالی به عنوان کاتالیزور عمل می کنند را بهتره میزان اثر گذاریش و روی حجم ها ببینید. ممکنه یک خبر مهم دو هفته بعد تاثیر جهتدار خودشو نشان بدهد .در مواردی که یک خبر بازار را سریع خلاف جهت حرکت میدهد مثلن روند نزولی یک دارایی را تغییر میدهد به صعودی باید به حجم فروشندگان توجه کنید که آیا میله های پیک فروش در این مدت کوتاه شده یا نه اگر هنوز مقدار زیادی حجم فروش و به بازار بدهکار باشیم ..دیر یا زود قیمت که صعود کرد و به کام فروشندکان شد آن گاه فروشندگان دارای خود را مبفروشن و قیمت را دوباره پایین میکشن و الگوی دابل باتم ایجاد می کنند....اگر ام که حجم های ناپایدار و غیربالانس دراطراف حمایت داشته باشیم امکان الگوی سر و شانه هست که در موارد خاصی و در روز های خاصی امکان تشکیلش هست.....هرچه درک عمیق تری نسبت به حجم داشته باشید . بیشتر می تونین با بازار همدردی و همدلی کنین و حرف حسابشو بفهمین

1

8 ماه پیش

پیشنهاد میکنم

not bad

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها

2 دیدگاه

بدون نیاز به عضویت

پاسخگویی حداکثر 24 ساعت کاری

light image