اندیکاتور الیوت متاتریدر5 با نام Elliott Wave Oscillator Indicator

دانلود اندیکاتور الیوت متاتریدر5 با نام Elliott Wave Oscillator Indicator
دانلود اندیکاتور الیوت متاتریدر5 با نام Elliott Wave Oscillator Indicator
دانلود اندیکاتور الیوت متاتریدر5 با نام Elliott Wave Oscillator Indicator
دانلود اندیکاتور الیوت متاتریدر5 با نام Elliott Wave Oscillator Indicator

پلتفرم :

متاتریدر 5

تعداد دیدگاه :

2 نظر

60%

رضایت کاربران

اندیکاتور Elliott Wave Oscillator Indicator، جزئی از اسیلاتور امواج الیوت در متاتریدر5 محسوب میشود و برای کمک به تعیین محل پایان موج الیوت و شروع موج جدید، و یا به عبارت دیگر، تعیین زمانی که حرکت قیمت بازار جهت خود را تغییر می دهد، در نظر گرفته شده است.

این اسیلاتور، برای کمک به معامله گران در تعیین جهت روند با کمک اندیکاتور الیوت در متاتریدر5 در نظر گرفته شده است، و همچنین، این ابزار تحلیل تکنیکال،که بصورت هیستوگرام های قرمز و سبز در زیر نمودار نمایش داده شده است، به تریدرها کمک می کند تا امواج الیوت را تصویرسازی کرده و نقاط ورود و خروج احتمالی را شناسایی کنند.

نحوه استفاده از اندیکاتور الیوت برای متاتریدر5 با نام Elliott Wave Oscillator Indicator به این صورت میباشد:

1-این اسیلاتور به صورت مثبت و منفی در بالا و پایین خط صفر نمودار متغیر می شود، و سیگنال های خرید و فروش را ارائه می دهد.

2-وقتی این اندیکاتور سبز باشئ و بالای صفر ظاهر شود، نشان از توجه به موج مثبت و روند صعودی است و همچنین، وقتی این اسیلاتور قرمز رنگ شود و زیر خط صفر قرار گیرد، نشان از توجه به موج منفی و آغاز یک روند نزولی است.

توجه: لطفا جهت بهبود سطح کیفیت، در تهیه ی اندیکاتورهای سایت سود اموز، علاوه بردادن امتیاز به این اندیکاتور، سوالات و نظرات خود را (بدون نیاز به عضویت) در پایین همین صفحه بنویسید. ما مشتاق هستیم نظرات وسوالات شما را بشنویم و پاسخ گو باشیم.

پرسش های متداول شما

نحوه نصب اندیکاتور Elliott Wave Oscillator Indicator چگونه است ؟

اندیکاتور Elliott Wave Oscillator Indicator برای من اجرا نمی شود، چکار باید انجام دهم ؟

شما میتوانید در پایین همین صفحه ، در قسمت ثبت دیدگاه ، سوالتون را ثبت کنید و پشتیبانی تا 24 ساعت پاسخ شما را میدهند و راهنماییتون میکنند.

شما کیفیت این اندیکاتور را چطور ارزیابی میکنید ؟

60%

رضایت کاربران

2 رای

بنر دوم سوداموز

نوید

4 ماه پیش

دوست عزیز پاسخ نمی‌دین؟

-- پاسخ : دوست عزیز این اندیکاتور طراحی خود ما نیست . سیستم طراحی داخلش اطلاع نداریم به همین خاطر سوالات تخصصی در مورد تنظیم کردن و ... که از حیطه ما خارج هستش نمیتونیم اصلا پاسخ بدیم

نوید

4 ماه پیش

سوال دارم

سلام. با تشکر از زحماتتون. میشه لطفا در مورد اعداد 5 و 35 توضیح بدین و این که حد اکثر تا چند متغیره و مثلا عدد 77.x چه سیگنالی میتونه بده.

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها

2 دیدگاه

بدون نیاز به عضویت

پاسخگویی حداکثر 24 ساعت کاری

light image