اندیکاتور اسکالپ متاتریدر5 با نام Trend Scalp Indicator

دانلود اندیکاتور اسکالپ متاتریدر5 با نام Trend Scalp Indicator
دانلود اندیکاتور اسکالپ متاتریدر5 با نام Trend Scalp Indicator
دانلود اندیکاتور اسکالپ متاتریدر5 با نام Trend Scalp Indicator
دانلود اندیکاتور اسکالپ متاتریدر5 با نام Trend Scalp Indicator

پلتفرم :

متاتریدر 5

تعداد دیدگاه :

0 نظر

80%

رضایت کاربران

اندیکاتور Trend Scalp Indicator، جزئی از اندیکاتورهای اسکالپ در متاتریدر5 محسوب میشود و معکوس‌های روند را تشخیص داده و موقعیت‌های ورود و خروج را برای معاملات کوتاه‌مدت نشان می‌دهد.

این اندیکاتور، نمودارهای ساده ای از تغییرات روند کوتاه مدت بازار ایجاد می کند که به معامله گران مبتدی بازار فارکس این امکان را می دهد که فرصت های معاملاتی روزانه را برای اسکالپ مانند افراد حرفه ای پیش بینی کنند و همچنین، به عنوان اندیکاتور اسکلپ متاتریدر5، علاوه بر سیگنال دادن به روند بازار، شرایط اشباع خرید و فروش بازار را نیز مشخص می کند.

نحوه استفاده از اندیکاتور اسکالپ در متاتریدر5 با نام Trend Scalp Indicator به این صورت میباشد:

  • 1-در این اندیکاتور، ظاهر شدن یک خط نارنجی با مقدار شاخص منفی، به این معنی است که بازار در وضعیت اشباع فروش قرار دارد.و از سوی دیگر، خط آبی با ارزش مثبت، نشان دهنده اشباع خرید در بازار است.
  • 2-به عنوان یک معامله گر، باید زمانی که بازار از حالت اشباع فروش، به سمت بالا صعودی می شود، پوزیشن خرید بگیرید و زمانی که بازار پس از سیگنال اشباع خرید، نزولی می شود، پوزیشن فروش بگیرید.
  • 3-برای سیگنال خرید: هنگامی که خط نارنجی زیر سطح خنثی در این اندیکاتور به پایان می رسد، و مقدار اندیکاتور مثبت می شود، میتوانید سیگنال خرید بگیرید و حدضرر خود را زیر سطح پایین بازار فعلی قرار دهید.
  • 4-برای سیگنال فروش: زمانی که خط آبی بالاتر از سطح خنثی، به پایان می رسد، و مقدار اندیکاتور منفی می شود، میتوانید سیگنال فروش بگیرید و حد ضرر خود را بالاتر از قیمت فعلی بازار قرار دهید.

توجه: لطفا جهت بهبود سطح کیفیت، در تهیه ی اندیکاتورهای سایت سود اموز، علاوه بردادن امتیاز به این اندیکاتور، سوالات و نظرات خود را (بدون نیاز به عضویت) در پایین همین صفحه بنویسید. ما مشتاق هستیم نظرات وسوالات شما را بشنویم و پاسخ گو باشیم.

پرسش های متداول شما

نحوه نصب اندیکاتور Trend Scalp Indicator چگونه است ؟

اندیکاتور Trend Scalp Indicator برای من اجرا نمی شود، چکار باید انجام دهم ؟

شما میتوانید در پایین همین صفحه ، در قسمت ثبت دیدگاه ، سوالتون را ثبت کنید و پشتیبانی تا 24 ساعت پاسخ شما را میدهند و راهنماییتون میکنند.

شما کیفیت این اندیکاتور را چطور ارزیابی میکنید ؟

80%

رضایت کاربران

1 رای

بنر دوم سوداموز

اولین نفر تجربه ات رو ثبت کن

ثبت حتی یک نظر ، میتواند کیفیت خدمات سود آموز را برای هزاران تریدر افزایش دهد .

اولین نفر باشید

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها

0 دیدگاه

بدون نیاز به عضویت

پاسخگویی حداکثر 24 ساعت کاری

light image