اموزش اندیکاتور مکدی استراتژی ازکانال tradetoria

اندیکاتور مکدی استراتژی از کانال tradetoria
اندیکاتور مکدی استراتژی از کانال tradetoria
اندیکاتور مکدی استراتژی از کانال tradetoria
اندیکاتور مکدی استراتژی از کانال tradetoria

پلتفرم :

همه پلتفرم ها

تعداد دیدگاه :

0 نظر

80%

رضایت کاربران

اموزش کاربردی اندیکاتور مکدی استراتژی بهمراه مووینگ اوریج برای گرفتن سیگنال قطعی. قابل استفاده برای تمامی بازارهای مالی.

ویدئوی آموزشی اندیکاتور macdi استراتژی از کانال tradetoria

در این ویدئو از کانال tradetoria به آموزش اندیکاتور مکدی استراتژی می پردازیم. مکدی استراتژی یکی از بهترین استراژی ها برای ترید کردن است که استفاده از آن خیلی آسان و کاربردی است و برای تمامی بازارهای مالی قابل استفاده است. مکدی یکی از بهترین اندیکاتورها برای شناختن مومنتوم روند است، اگر هیستوگرام بلند باشد نشان از قوی بودن روند و اگر کوتاه باشد نشان از ضعف روند است.

نحوه ی ترید با اندیکاتور macdi estrategy:

1. ابتدا اندیکاتور مکدی را در سایت تریدینگ ویو اجرا کرده و سپس برای تاییدیه گرفتن اندیکاتور ema200 را نیز به چارت اضافه میکنیم.

2. وقتی خط مکدی لاین ، خط سیگنال لاین را کراس کند و همچنین نمودار هیستوگرام به رنگ سبز باشد به دنبال سیگنال لانگ میگردیم و برای سیگنال شورت بصورت برعکس عمل میکنیم.

3. باتوجه به اینکه اندیکاتور مکدی به تنهایی سیگنال خطای زیادی دارد، ما با استفاده خط روند یا اندیکاتور ema200 روند صعودی یا نزولی را تشخیص میدهیم و سپس با استفاده از اندیکاتور مکدی در جهت روند به دنبال سیگنال بای یا سل می گردیم.

توجه:

لطفا جهت بهبود سطح کیفیت، در تهیه ی استراتژی های سایت سود اموز، علاوه بردادن امتیاز به این استراتژی (بدون عضویت)، سوالات و نظرات خود را در پایین همین صفحه بنویسید. به امید شیرکردن تجربه ها برای کسب سود جامعه تریدرها.

شما سوددهی این استراتژی را چطور ارزیابی میکنید ؟

80%

رضایت کاربران

2 رای

بنر دوم سوداموز

اولین نفر تجربه ات رو ثبت کن

ثبت حتی یک نظر ، میتواند کیفیت خدمات سود آموز را برای هزاران تریدر افزایش دهد .

اولین نفر باشید

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها

0 دیدگاه

بدون نیاز به عضویت

پاسخگویی حداکثر 24 ساعت کاری

light image