اموزش استراتژی اسکالپ بولینگر باند از رضا فلکی مقدم

استراتژی اسکالپ بولینگر باند از رضا فلکی مقدم
استراتژی اسکالپ بولینگر باند از رضا فلکی مقدم
استراتژی اسکالپ بولینگر باند از رضا فلکی مقدم
استراتژی اسکالپ بولینگر باند از رضا فلکی مقدم

پلتفرم :

همه پلتفرم ها

تعداد دیدگاه :

1 نظر

57%

رضایت کاربران

اموزش فوق العاده و حرفه ای استراتژی اسکالپ با بولینگر باند برای جفت ارزها در فارکس.

ویدئوی اموزشی استراتژی اسکالپ با اندیکاتور بولینگر باند

در این ویدئو فوق العاده از اقای فلکی مقدم به اموزش استراتژی اسکالپ با بولینگر باند می پردازیم. این استراتژی بسیار سودده مخصوص بازار فارکس و جفت ارزها میباشد و نیاز به تحلیل خاصی ندارد و براساس یک سری قوانین بازار میباشد.

نحوه ی استفاده از استراتژی اسکالپ با bollinger band:

1. ابتدا حالت نمودار در متاتریدر را به بار تغییر دهید سپس اندیکاتور بولینگر باند را طبق تنظیمات پیش فرض به چارت اضافه کنید.

2. هنگامی که کندل ها باندهای بولینگر را به سمت بیرون کراس کند و همزمان، کندل بعدی وارد بولینگر شود در جهت کندل دوم وارد معامله شوید و حدضرر و حد سود را طبق باندهای بولینگر قرار دهید.

توجه:

1. حتما در جفت ارز مورد نظرتان بکتست بگیرید.

2. لطفا جهت بهبود سطح کیفیت، در تهیه ی استراتژی های سایت سود اموز، علاوه بردادن امتیاز به این استراتژی، سوالات و نظرات خود را (بدون نیاز به عضویت) در پایین همین صفحه بنویسید. ما مشتاق هستیم نظرات وسوالات شما را بشنویم و پاسخ گو باشیم.

شما سوددهی این استراتژی را چطور ارزیابی میکنید ؟

57%

رضایت کاربران

6 رای

بنر دوم سوداموز

مهران

9 ماه پیش

پیشنهاد نمیکنم

سلام و درود فراوان در مورد این استراتژی فقط میتونم بگم به شدت نیاز به چکش کاری یا بقول خودمون بهینه سازی داره اونقدری ک بعد از بهینه سازی کلا این سیستم تبدیل به یک سیستم معاملاتی دیگه میشه. علت این هست که جناب فلکی مقدم علی رغم اینکه گفته بودن این استراتژی نیاز به تحلیل خاصی ندارد ، حدودا دقیقه ی 8 ویدئو اشاره کردن ک ( ی مقدار دانش فنی تکنیکال هم اگر بلد باشید و یک خط ساپورت به نمودار اضافه کنید ...)خب این جمله همین معنی رو میده ک استراتژی باگ زیاد داره و نیاز به بهینه شدن داره و از نظر بنده به دانش فنی خیلی زیادی نیاز هست تا باگ هاش رفع بشه.( البته خود جناب فلکی مقدم هم میدونم ک از این موضوع اگاه بودن چون لحن صحبت کردنشان داخل ویدئو مطمئن نبود ، با کمی شک و تردید آموزش میدادن) در کل تناقض های زیادی وجود دارهمثلا اون قسمت از نمودار ک روند به وضوح صعودی بود و شرایط ورود به معامله طبق همین استراتژی هم مهیا بود اگر میخواستیم در همان روند صعودی دنبال موقعیت بگردیم و وارد معامله بشیم ، پشت سر هم فقط استاپ میشد. چرا؟چون طبق شرایط استراتژی باید 1- کلوز کندل خارج از باند باشه2- اوپن کندل بعدی خارج از باند و کلوزش داخل باندبا این شرایط میتونیم در کندل سوم و درجهت کندل قبلش ورود کنیمخب این یعنی خلاف جهت روند ورود کن!!!هرچند بنده قصد کوبیدن این اندیکاتور و سایر اندیکاتورها رو نداشتم , بولینگر باند رو من هیچوقت موفق نشدم ک درکش کنم فقط بنظرم نمودار رو بیهوده شلوغ میکنه اما خب چیزی ک من نتونستم درک کنم ممکنه همین برای فرد دیگه تبدیل شده باشه به یک ماشین پول سازی!عذرخواهی میکنم متن خیلی بلند و بالایی شدموفق و پیروز باشید🌹

-- پاسخ : دوست عزیز سلام با تشکر از دیدگاه جامع شما

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها

1 دیدگاه

بدون نیاز به عضویت

پاسخگویی حداکثر 24 ساعت کاری

light image