خرید و دانلود بهترین دوره ایچیموکو با نام Tyler Trades - Ichimoku Traders Academy

بهترین دوره ایچیموکو با نام Tyler Trades - Ichimoku Traders Academy
بهترین دوره ایچیموکو با نام Tyler Trades - Ichimoku Traders Academy
بهترین دوره ایچیموکو با نام Tyler Trades - Ichimoku Traders Academy
بهترین دوره ایچیموکو با نام Tyler Trades - Ichimoku Traders Academy
بهترین دوره ایچیموکو با نام Tyler Trades - Ichimoku Traders Academy
بهترین دوره ایچیموکو با نام Tyler Trades - Ichimoku Traders Academy
بهترین دوره ایچیموکو با نام Tyler Trades - Ichimoku Traders Academy

طول دوره :

3 ساعت و 42 دقیقه

تعداد دیدگاه :

0 نظر

45%

رضایت کاربران

بهترین دوره در زمینه اموزش ایچیموکو از استاد تیلر؛ خلاصه، کاربردی با مثال های واقعی.

دوره ای که در این بخش به معرفی ان می پردازیم، یکی از بهترین دوره های ایچیکوکو با نام Tyler Trades Ichimoku Traders Academy است و همانطور که از نام آن مشخص است، قرار است در ان در مورد ایچی موکو و نحوه صحیح استفاده از آن در معاملات صحبت شود. اگر نمیدانید ایچی موکو چیست و یا از آن در معاملات خود استفاده نکرده اید و یا جزو افرادی هستید که هنوز معامله ای را شروع نکرده اید، این دوره می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

درست است که این دوره در مورد نحوه معامله با استفاده از ichimoku است، اما بخش های ابتدای این دوره برای افراد تازه کار بسیار مفید است. چون قبل از وارد شدن به موضوع اصلی دوره، مدرس این دوره یعنی Tyler Espitia توضیحات بسیار مفیدی در مورد موارد گوناگونی از جمله، نحوه شروع به کار، استفاده از الگوها و استراتژی های مختلف بیان می کند.

  • نکاتی که در دوره اموزش ایچیموکو خواهید اموخت:

  • 1-کار با بروکر های مختلف
  • 2- تعیین حد ضرر و حد سود
  • 3- باید ها و نباید های معامله گری
  • 4- استراتژی های معاملاتی
  • 5- الگوها و پترن های معاملاتی
  • 6- آشنایی با ایچی موکو 
  • 7- خطوط اصلی ایچیموکو
  • 8- نحوه ورود و خروج با استفاده از ایچی موکو

بخش های مختلف این دوره عبارت اند از:

بخش اول آشنایی با بازار

نحوه شروع کار با بروکر ها، چگونگی تعیین حد سود و حد ضرر، به علاوه توصیه های شخصی در این بخش قرار دارد.

بخش دوم بخش الگوها و استراتژی ها

در این بخش چندین الگوی پر تکرار در بازار، مثل کف دوقلو و سقف دوقلو، مثلث نزولی و مثلث صعودی، همچنین الگوهای کندلی مهم مثل چکش یا انگلفینگ در این بخش ارائه می شود.

بخش سوم تمرکز بر شناخت ایچی موکو

دراین بخش بصورت تخصصی به شناخت و نحوه کار با ایچیموکو و همچنین نحوه استفاده از آن، برای رسیدن به سود در بازارهای مالی بیان می شود.

بخش چهارم آشنایی با بازار آپشن

در این بخش با بازار کیپتو اشنا می شویم و اینکه بازار باینری آپشن چیست و چگونه می توان در این بازار فعالیت کرد.

بخش پنجم شناخت و معامله با سوئینگ ها

در این بخش در مورد معامله کردن بر اساس سویینگ ها و چرخشهای روند بازار تدریس می شود.

بخش ششم معاملات زنده

در این بخش دیدن معاملات زنده به شما کمک می کند، تا بتوانید ذهنیتی در مورد نحوه صحیح انجام معاملات و چگونگی استفاده از مطالبی که در این دوره اموخته اید داشته باشید.

در دو بخش بعدی وبینار هایی که در این زمینه اجرا شده است را می بینیم.

بخش انتهایی روانشناسی بازار

روانشناسی بازار در یک معامله بسیار مهم است، زیرا علاوه بر یادگیری ذات معامله گری و شناخت روحیه خود، کنترل احساسات و تصمیم گیری صحیح یکی از مهم ترین عوامل موفقیت یک معامله گر است. در این بخش یاد می گیرید که چطور یک ریسک معقول داشته باشیم و در هر معامله چگونه مدیریت ریسک کنیم.

همچنین با احساس ترس و طمع آشنا می شوید و یاد میگیرید که گاهی باید بدون ترس در یک معامله باقی ماند و گاهی نیز باید سریعا از یک معامله خارج شد. اما این تصمیمات را باید با عقل گرفت نه احساسات. باید بر روی احساسات خود کنترل داشته باشیم. بخش انتهایی در مورد کنترل ذهنیت است و در ویدیو های کوتاهی مدرس توصیه های آخر را در مورد صبور بودن و اعتماد به خود صحبت میکند.

عکسی از استاد دوره ایچیموکو وماشین گران قیمتش

مختصری در مورد موسس و مدرس دوره اموزشی Ichimoku Traders Academy :

همانطور که در عنوان این دوره هم مشخص است، این دوره توسط سایت Ichimoku Traders Academy منتشر شده است. موسس این وبسایت و مدرس همین دوره اقای Tyler Espitia است، که توانست در سن ۲۳ سالگی به ثروت قابل توجهی با تلاش و دانش در زمینه معامله گری برسد. داستان زندگی Tyler Espitia مانند یک فیلم سینمایی است، وقتی که او در ۱۳ سالگی قصد داشت تا در مورد رستوران خانوادگی شان که پدر و مادرش آن را اداره می کردند یک صفحه مجازی راه بیندازد با بازارهای مالی آشنا شد و از همان زمان شروع به یادگیری کرد.

در ۱۸ سالگی به لس آنجلس رفت و تمام آنچه که در می آورد را در بازارهای سرمایه، برای آزمون و خطا، و به امید رسیدن به ثروت سرمایه گذاری می کرد. آنقدر این کار را ادامه داد تا به فرد بی خانمان تبدیل شد. اما با این حال ناامید نشد و همین کار او باعث شد که بتواند در ۲۳ سالگی به ثروتی که آرزویش را داشت برسد.

یکی دیگز از دلایا معروفیت های او به خاطر ویدیو های آموزشی و همچنین ویدیو هایی که در مورد زندگی شخصی اش در کانال یوتیوب خود با ۱۰ هزار نفر فالوور می گذارد، است.
نکاتی که در این دوره آموزش می دهد، همه بر اساس تجربه شخصی اوست. Tyler Espitia تحصیلات آکادمیک در این زمینه ندارد و هر چه که در مورد آن صحبت می کند به صورت تجربی نتیجه آن را دیده است. این نکات نه تنها برای او بلکه برای تعداد شاگردان زیادی که این سالها توسط او آموزش دیده اند نیز مفید بوده است.

نظرات تعدادی از شاگردان دوره ایچیموکوی Tyler Espitia:

1- تایلر از طریق دوره فارکس خود، به هزاران دانش آموز خود سود رسانده است. او تجزیه و تحلیل و نقاط دقیق شکست را ارائه می دهد. دقیقاً همان چیزی را که باید بدانیدبدون اشتباه به شما می گوید.

نظرات شاگردان استاد تیلر در مورد بهترین دوره ایچیموکو

2- تایلر بهترین مربی است. من عاشق این هستم که او تا چه اندازه در وبینارها و گپ های گروهی صریح و واضح صحبت میکند. با پشتکار و مهمتر از همه به طور مداوم برای ارائه سود و ایمنی حساب کار می کند!! دنبال کردن دستورالعمل ها و وبینارهای او بسیار آموزنده و آسان است. ما می دانیم که چرا به معاملات وارد شدیم، چرا آنها را نگه داریم و چرا از آن خارج میشویم. از همه مهمتر نسبت ریسک به ریوارد او شگفت انگیز است. من حدود 4 ماه است که وارد شده ام و کمتر از پنج معامله از دست رفته داشتم. اگر دستورالعمل ها را دنبال کنید، ضرر شما بسیار کم خواهد بود.

3-استراتژی ایچی موکو تایلر یکی از بهترین دوره هایی است که شرکت کردم. من چند سال است که در حال آموزش هستم، اما هیچ اتفاق خاصی برای من نیفتاد، بعد از اینکه در دوره تیلور معامله کردن برای من بسیار آسان تر شد و او به من نشان داد که معامله کردن در مورد کیفیت است نه تعداد و کمیت معاملات.

Tyler Espitia علاوه بر آموزش هایش، یک گروه معامله گری نیز به راه انداخته که بیش از ۴ هزار نفر در آن شرکت می کنند. دوره آموزشی او با قیمت ۱۰۰ دلار به فروش می رسد که یک دوره کوتاه حدوداً ۷ ساعته است.

در این دوره مدرس قصد داشته تا نحوه استفاده از ایچی موکو در معاملات را به افراد تازه کار آموزش دهد، اما سرفصل های این دوره به گونه ای تعیین شده است، که افرادی که هیچ آگاهی مالی ندارند بتوانند در ابتدا با اصول اولیه و همچنین مواردی که به معامله گری کمک می کند، آشنایی کافی پیدا کنند.

شما کیفیت این دوره را چطور ارزیابی میکنید ؟

45%

رضایت کاربران

4 رای

سرفصل ها

بنر دوم سوداموز
xl

اولین نفر تجربه ات رو ثبت کن

ثبت حتی یک نظر ، میتواند کیفیت خدمات سود آموز را برای هزاران تریدر افزایش دهد .

اولین نفر باشید

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها

0 دیدگاه

بدون نیاز به عضویت

پاسخگویی حداکثر 24 ساعت کاری

light image