بهترین دوره پرایس اکشن با نام Price Action Trading Institute by Rayner Teo

خرید و دانلود بهترین دوره پرایس اکشن با نام Price Action Trading Institute by Rayner Teo
خرید و دانلود بهترین دوره پرایس اکشن با نام Price Action Trading Institute by Rayner Teo
خرید و دانلود بهترین دوره پرایس اکشن با نام Price Action Trading Institute by Rayner Teo
خرید و دانلود بهترین دوره پرایس اکشن با نام Price Action Trading Institute by Rayner Teo
خرید و دانلود بهترین دوره پرایس اکشن با نام Price Action Trading Institute by Rayner Teo

طول دوره :

14 ساعت و 30 دقیقه

تعداد دیدگاه :

0 نظر

80%

رضایت کاربران

دروه جامع و کامل یادگیری پرایس اکشن از استاد راینر تائو

قطعا میدانید که، اساتید بهترین دوره های پرایس اکشن، تمرکز خود را بر روی شناخت روند قیمت با استفاده از کندل استیک ها، خطوط حمایت مقاومت وگذشته یک سهم، بنا میکنند. چراکه برای انجام یک معامله و ترید در بازار های مالی، شما بیشتر از هر چیزی به نمودار(چارت قیمت) نگاه میکنید.

توجه داشته باشید هر تغییری در  تولیدات شرکتها، افزایش تقاضا و اخبار پشت پرده  اتفاق بیفتد، را  می توان در  تغییرات قیمت بر روی چارت مشاهده کرد. rayner teo یکی از اساتید یادگیری پرایس اکشن است که معامله بر اساس تغییرات قیمت، را یکی از بهترین استراتژی های معاملاتی میداند.

استاد بهترین دوره پرایس اکشن با نام rayner teo، که کتاب های مختلفی در زمینه پرایس اکشن نوشته است.

Rayner teo  یک معامله گر حرفه ای است که از سال ۲۰۰۹ فعالیت خود را در بازارهای مالی مثل فارکس و کریپتو شروع کرده است و تاکنون چندین کتاب در مورد روش های مختلف معاملاتی نوشته است. راینر توئه در دوره  Price Action Trading Institute به شما خواهد آموخت که چگونه با استفاده از روش پرایس اکشن معاملات پر سودی داشته باشید و بدون نیاز به روشهای تحلیلی دیگر بتوانید به سوددهی دائم و بازدهی خوب برسید.

  •  آنچه در دوره یادگیری پرایس اکشن می آموزید:

  • 1- آشنایی با خطوط حمایت و مقاومت  
  • 2- نحوه رسم خطوط حمایت و مقاومت 
  • 3-  کندل شناسی پرایس اکشن ها
  • 4-  الگوهای کندل استیک
  • 5- نحوه مشخص کردن حد سود و حد ضرر
  • 6- نحوه مدیریت معامله
  • 7- گزارش نویسی معاملات 
  • 8- کار با اندیکاتورها

 دوره آموزشی پرایس اکشن Price Action Trading Institute by Rayner teo، حاصل تجربیات و آموزش های شخصی Rayner teo است.یکی از مزیت های دوره های راینر، این است که بعد از یادگیری دوره همچنین او  در یوتیوب خود به صورت تکمیلی اطلاعاتی را به صورت روزانه و هفتگی ارائه می دهد. شاید به همین خاطر است که حدود ۷۸۰ هزار فالوور دارد و گاها ویدئو های او تا 1 میلیون بازدید داشته اند.

پس مطمئن باشید روش تدریس و دوره های او برای شما مفید خواهد بود. علاوه بر ویدیوهای آموزشی اش، او تاکنون سه کتاب در مورد پرایس اکشن، کندل استیک ها و سیستم های معاملاتی چاپ کرده است که فروش خوبی نیز داشتند.  Ryner Teo متولد سنگاپور است. جالب است بدانید او حتی در سنگاپور سربازی اجباری دو ساله را گذرانده است و به گفته خودش این دو سال زمان خوبی برای او بود، که به آینده خود فکر کند و همچنین به او نظم و کنترل احساسات را آموخت و زمان خوبی برای خود شناسی بود.

اتفاقات بازارهای مالی سال ۲۰۰۹ او را به این بازارها علاقمند کرد و با خواندن کتاب های مختلف، با این بازار بیشتر آشنا شد و در این رشته تحصیل کرد. سرانجام از دانشگاه لندن در رشته بانکداری و امور مالی فارغ التحصیل شد. بعد از فارغ التحصیلی از مقطع دکترا به مدت دو سال در یک شرکت به عنوان تحلیلگر کار کرد. اما این چیزی نبود که او می خواست. او دوست نداشت که نصف روز خود را برای شخص دیگری کار کند، او می خواست زمان بیشتری را برای انجام کارهای شخصی و بودن با خانواده اش بگذراند، به همین دلیل به طور جدی تر شروع به یادگیری بازارهای مالی کرد.

اما او هم مانند هر معامله گر دیگری سالهای اول خود را با ضررهای زیادی سپری کرد، اما از نظر او این ها فقط کسب تجربه بودند. امروزه او مدیر وب سایت  trading with rayner  است. کتاب های او در سراسر دنیا به فروش می روند، فالوور های بسیار زیادی دارد و همچنین دوره های آموزشی او بسیار پرطرفدار هستند.

همانطور که گفته شد راینر تائو تاکنون سه کتاب در مورد روش های معاملاتی در بازارهای مالی نوشته  است. در این دوره نیز علاقه و توانایی او در نوشتن را نیز می بینیم. این دوره کاملا به صورت ویدیویی نیست بلکه در هر بخش توضیحات به صورت کتبی ارائه شده و بعد مثال و توضیحات شفاهی در ویدیوها را خواهیم دید. تمرکز اصلی او بر روی پرایس اکشن و معامله بر اساس قیمت است، زیرا از نظر او اندیکاتورها قابل تنظیم هستند، و اگر شما کمی تنظیمات آنها را دستکاری کنید می بینید که قیمت با یک تغییر کوچک از ناحیه اشباع خرید خارج میشود، اما نواحی و کندل ها ثابت هستند.

البته این به این معنی نیست که نمی توان از اندیکاتورها استفاده کرد، بلکه از نظر او این که اندیکاتورها تاخیر دارند و یا سیگنال درستی نمی دهند، به خاطر این است که تنظیمات درستی ندارند. علاوه بر آموزش پرایس اکشن جزوه ای نیز در مورد نحوه استفاده صحیح از اندیکاتور ها به شما ارائه می دهد.

روش تدریس او بسیار ساده و  جامع است. او سعی کرده تا همه نکات مورد نیاز یک معامله گر را در این دوره بگنجاند. این دوره واقعاً کامل است. بعد از دیدن همه آموزش ها شما می توانید استراتژی معاملاتی او را بر روی معاملات زنده ای که انجام داده است ببینید. برای  بازکردن ذهنیت شما در مورد معامله گری، یک سری از کتابهای مفید در این زمینه را معرفی و در قسمت آخر ضمیمه کرده است، و حتی در انتهای دوره جزوه هایی برای راهنمایی در نکات اصلی که واقعا به آنها احتیاج خواهید داشت قرار داده شده است.

اگر شما به مستند هایی که در مورد معامله گری هستند و یا ویدیو هایی در این زمینه علاقه مند هستید، لازم نیست ساعت ها در یوتیوب یا پیچ های مختلف بگردید. بخش آخر این دوره شامل ویدیو ها، مستند ها، مصاحبه ها با معامله گران موفق و چندین سمینار مفید است.

سرفصلهای دوره Price Action Trading:

فصل اول : حمایت و مقاومت

1- حقایقی در مورد حمایت و مقاومت

 2- چطور بفهمیم مقاومت و حمایت شکسته خواهد شد

 3- چطور  خطوط مقاومت و حمایت را رسم کنیم

 ۴- حمایت و مقاومت و ساختار بازار

۵- ساختار بازار

فصل دوم: کندل استیک ها

1- چطور الگوهای کندل استیک را بخوانیم

2- رازهایی برای خواندن چارت مثل یک حرفه ای

3- پین بار،یک الگوی ساده و معتبر

4- چطوری ریسک به ریوارد خود را بهتر کنیم

۵- ورود ماشه ای 

فصل  سوم: ورود ماشه ای در پول بک ها و شکست ها

۱- پولبک

 ۲- بهترین MA 

۳ - شکست

فصل چهارم: مدیریت ریسک و معامله

1- حد ضرر

۲- خروج از معامله

 ۳- مدیریت ریسک

4- نحوه قرار دادن حد ضرر

 ۵- محاسبه سایز معامله

 ۶- سایز معامله در بورس

۷- مدیریت معامله از ابتدا تا انتها

8- تغییر حد ضرر با استفاده از کندل قبل

 ۹- تغییر حد ضرر با استفاده از ART

10- سر به سر کردن معامله

فصل پنجم: پلن معاملاتی و بهتر کردن استراتژی

1- استراتژی معاملاتی

 ۲- شکست تقلبی

 ۳- استراتژی معاملاتی روندمعکوس

 ۴- استراتژی معاملاتی در شکست

۵- استراتژی شکست

۶- توصیه های پیشرفته در معامله شکست

 7- استراتژی معاملاتی در روند ادامه دهنده

8- تنظیمات روند

9- چطور استراتژی و پلن معاملاتی خود را بهتر کنیم

10- نمونه یک استراتژی معاملاتی

 فصل ششم:  تلفیق همه نکات

۱- مروری بر اصول

2- فشردگی و پراکندگی

 ۳- صعود و نزول

 ۴- چطور فرصت های معاملاتی را از دست ندهیم

5- فراتر بردن معامله

6- گزارش نویسی

 7- ذخیره کردن چارت

بونوس 1: معرفی دوره

بونوس 2:  مثال معاملاتی بر روی نمودارها

بونوس: ۳ منابع شامل کتاب ها جزوه ها و ویدیوهای مربوط

نظرات دوره جامع و کامل پرایس اکشن راینر تائو:

1- Ryner فردی بسیار صادق است( چیزی که در این بازراکم  است)، متعهد و مصمم است که موفقیت شما را ببیند. بنابراین، شروع کنید  ...  قطعا اشتباه نخواهید کرد.

نظر یکی از شاگرادن استاد rayner teo در زمینه یادیگیری پرایس اکشن

2- من مدتی است که در حال آموزش معامله گری هستم اما موفقیت زیادی کسب نکرده بودم، تا اینکه دوره معامله گری پرایس اکشن Rayner را دیدم، که به من کمک کرد تا  جنبه های اساسی معامله گری را بفهمم.حالا قطعاً می توانم بگویم که الان 10 برابر معامله گر بهتری نسبت به قبل از آنکه او را پیدا کنم هستم. 

نظر شاگرد استاد رایان تائو در مورد اموزش یبک پرایس اکشن

3- من ۲ سال است که معامله می کنم. کلاس های مختلفی با معامله گران حرفه ای گذراندم ، اما هیچ چیز با دوره پرایس اکشن Rayner teo  قابل مقایسه نیست. این دوره به من کمک کرد تا اعتماد به نفس معامله کردن در بازار های گوناگون، بدون نگاه کردن به اخبار برای مطمئن شدن از تحلیل خودم  را داشته باشم. در یک مدت خیلی کوتاه من متوجه شدم که چطور حمایت و مقاومت را در تایم فریم های مختلف قرار بدهم. هر آنچه که او آموزش می دهد باعث شد که معامله کردن خیلی راحت تر شود من خیلی خیلی آن را دوست داشتم .

نظر شاگردان دوره جامع و کامل پرایس اکشن استاد rayner teo

شما کیفیت این دوره را چطور ارزیابی میکنید ؟

80%

رضایت کاربران

4 رای

سرفصل ها

1

محتوا دوره Price Action Trading Institute by Rayner Teo

دانلود کامل پس از خرید

بنر دوم سوداموز
xl

اولین نفر تجربه ات رو ثبت کن

ثبت حتی یک نظر ، میتواند کیفیت خدمات سود آموز را برای هزاران تریدر افزایش دهد .

اولین نفر باشید

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها

0 دیدگاه

بدون نیاز به عضویت

پاسخگویی حداکثر 24 ساعت کاری

light image