بنر بروکر ایکسچف

دوره اموزش ایچیموکو با نام Six Setups Using the Ichimoku Kinko Hyo توسط Andrew Keene

خرید و دانلود دوره ایچیموکو با نام Andrew Keene – Six Setups Using the Ichimoku Kinko Hyo Course
خرید و دانلود دوره ایچیموکو با نام Andrew Keene – Six Setups Using the Ichimoku Kinko Hyo Course
خرید و دانلود دوره ایچیموکو با نام Andrew Keene – Six Setups Using the Ichimoku Kinko Hyo Course
خرید و دانلود دوره ایچیموکو با نام Andrew Keene – Six Setups Using the Ichimoku Kinko Hyo Course
خرید و دانلود دوره ایچیموکو با نام Andrew Keene – Six Setups Using the Ichimoku Kinko Hyo Course
خرید و دانلود دوره ایچیموکو با نام Andrew Keene – Six Setups Using the Ichimoku Kinko Hyo Course

طول دوره :

3 ساعت و 35 دقیقه

تعداد دیدگاه :

0 نظر

74%

رضایت کاربران

1

با شرکت در بهترین دورهٔ آموزش ایچیموکو، به دنیایی از تحلیل های تکنیکال عمیق و مؤثر وارد می شود. سیستم معاملاتی ایچیموکو، یک روش معتبر و قدیمی در تحلیل تکنیکال است که شما را با اصول و تکنیک های پیشرفتهٔ  این سبک قدرت مند آشنا می کند.

در این دوره، شما به صورت جامع با الگوها، نقاط  چرخش، نمودارها و شاخص های ایچیموکو آشنا می شوید و یاد خواهید گرفت چگونه از این ابزارها برای پیش بینی بازار و تصمیم گیری های سرمایه گذاری استفاده کنید.

امروزه کلمه "تریدر" یا "معامله گر" بیشتر برای افرادی استفاده می شود که در بازارهای مالی مانند بورس، فارکس، بازار ارزهای دیجیتال، معاملات آپشن و یا کالا و فیوچرز فعالیت می کنند. خرید و فروش و معامله گری از گذشته بسیار دور وجود داشته است. در واقع، هر شخصی که در طی تاریخ اقدام به خرید یا فروش جنس و کالا می کرده، معامله گر حساب می شده است. بسیاری از اصول های معامله گری که امروزه به صورت اندیکاتورها یا تحلیل های مختلفی استفاده می شود، به قرن ها پیش برمی گردد. از این روش های معاملاتی نه فقط در بورس، بلکه در خرید و فروش هر محصولی می توان استفاده کرد. یکی از این ابزارهای پرکاربرد که قدمت فراوانی نیز دارد، ابزار ایچیموکو است.

این ابزار، که به صورت یک اندیکاتور پرکاربرد استفاده می شود، در اصل برای خرید و فروش برنج در سال های پیش، توسط ژاپنی ها ابداع شده بود. این اندیکاتور پرکاربرد، یکی از معتبرترین اندیکاتورها به حساب می آید که خود متشکل است از چندین خط، با نسبت های مختلف، که ابر ایچیموکو یا "Ichimoku Kinkō Hyō" را به وجود می آورد. این اندیکاتور توسط یک روزنامه نگار ژاپنی در طی ۳۰ سال تحقیق ساخته شده است. به طور کلی، خطوط این اندیکاتور میانگین قیمتی را در بازه های زمانی خاصی بررسی می کند، اما تفاوت آن با یک میانگین متحرک ساده این است که در این اندیکاتور بر روی صعود و نزول قیمت توجه می شود و بر اساس آن تنظیم شده و سپس بر دو تقسیم می شود.

استفاده از ایچیموکو بر روی چارت قیمت در دوره اموزش ایچیموکو از استاد اندرو کین

بعضی از تحلیلگران اندیکاتور ایچیموکو را یک استراتژی کامل می دانند. آندرو کین که جزو بهترین اساتید ایچیموکو به حساب می اید، در سفرهایش به معامله گری، به یک روش معاملاتی آینده نگرانه ای برخورد کرد، که با استفاده از ابزاری کمتر شناخته شده بود. پس از مطالعه و بررسی فراوان ااین ابزار، به ابزار مورد علاقه آندرو کین تبدیل شد و تصمیم گرفت تا به سایر افراد نیز این ابزار فوق العاده کاربردی را آموزش دهد به گونه ای که افراد با هر شناختی از بازار بتوانند از آن استفاده کنند. اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری این ابزار هستید، می توانید بهترین دوره ایچیموکو با نام Six Setups Using Ichimoku Kinkō Hyō را ببینید.

 • موضوعاتی که در دوره اموزش ایچیموکو خواهید آموخت:

 • ۱. ابزار ایچی موکو: مفهوم و کاربردها
 • ۲. خطوط مختلف ایچی موکو
 • ۳. خط تنکن سن
 • ۴. خط کیجون سن
 • ۵. سنکو اسپن A
 • ۶. سنکو اسپن B
 • ۷. چیکو اسپن
 • ۸. ابر کومو
 • ۹. تنظیمات اندیکاتور ایچی کومو برای بهبود عملکرد
 • ۱۰. سیگنالهای ورود و خروج
 • ۱۱. تعیین نقاط حمایت و مقاومت بر اساس ایچی موکو

در طی سال ها، Andrew Keene(یکی از بهترین اساتید دوره اموزش ایچیموکو) تحقیقات بسیاری درباره این ابزار قدرتمند انجام داده است، و موفق شده است یک روشی را توسعه داده و اکنون راز های ایچیموکو را در اختیار شما قرار می دهد، که در بازارهای مالی موثر باشد و بتواند در بازارهای هیجانی و یا رنج استفاده شود. 

معرفی مشخصات بهترین دوره ایچیموکو از استاد اندرو کین

دوره سیستم معاملاتی ایچیموکو، ۸ ساعت بوده و به سه بخش مختلف تقسیم می شود:

1- در بخش ابتدایی، Andrew Keene درباره تجربیات خود در استفاده از ابزار ایچی موکو و تطبیق آن با استراتژی شخصی خود صحبت می کند. توضیحات این دوره به گونه ای است که هر فرد با هر سطح آشنایی با این اندیکاتور بتواند آن را در استراتژی معاملاتی خود به خوبی اعمال کند.

ابزار Ichimoku همواره برای معامله در جهت حرکت بازار استفاده می شود و هیچگاه توصیه نمی شود در خلاف جهت بازار معامله کنید. با استفاده از این اندیکاتور، می توان زود تر، تغییرات احتمالی بازار را پیش بینی کرده و ابر تشکیل شده از خطوط این اندیکاتور، به ما امکان نشان دادن ادامه یا تغییر روند را می دهد. البته، این اندیکاتور به خوبی عمل می کند، فقط اگر تنظیمات مناسبی داشته باشد.

2- در بخش دوم، شش مرحله برای استفاده صحیح و تنظیمات درست این اندیکاتور به طور کامل آموزش داده می شود. این بخش به صورت یک کارگاه عملی به مدت ۳ ساعت تهیه شده است و همچنین شامل بخشی برای پرسش و پاسخ زنده است تا به سوالات افراد پاسخ داده شود و ابهامات برطرف شوند.

3- بخش انتهایی، زمینه های استفاده از ایچیموکو در معاملات را پوشش می دهد. در این بخش، به تعیین نقاط ورود و خروج، تشخیص روند بازار، تشخیص نقاط حمایت و مقاومت و استفاده از سیگنال های ایچیموکو برای تأیید معاملات می پردازد.

می توانید از این دوره برای بهبود روش های معاملاتی خود استفاده کنید و این ابزار را به استراتژی های معاملاتی خود اضافه کنید. همچنین، با استفاده از تکنیک های آموزش داده شده در این دوره، می توانید بر روی تنظیمات و سیگنال های ایچیموکو تغییرات ایجاد کرده و آن را به نیازهای خود و سبک معاملاتی خود وفق دهید.

با اتمام یکی از بهترین دوره های ایچیموکو، شما باید توانایی استفاده از ابزار Ichimoku را در معاملات خود داشته باشید و بتوانید با استفاده از این ابزار، روند بازار را بهبود بخشید و نقاط ورود و خروج معاملات خود را بهبود دهید. امیدوارم این دوره به شما کمک کند تا به راحتی با کمک سیگنال های ایچیموکو به عنوان یک معامله گر، بهتر عمل کنید و سود بیشتری کسب کنید.

شما کیفیت این دوره را چطور ارزیابی میکنید ؟

74%

رضایت کاربران

3 رای

بنر دوم سوداموز

اولین نفر تجربه ات رو ثبت کن

ثبت حتی یک نظر ، میتواند کیفیت خدمات سود آموز را برای هزاران تریدر افزایش دهد .

اولین نفر باشید

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها

0 دیدگاه

بدون نیاز به عضویت

پاسخگویی حداکثر 24 ساعت کاری

light image