بنر بروکر ایکسچف

دوره ترید بر اساس حجم معاملات با نام Unusual Options Activity Master course توسط Andrew Keene

خرید و دانلود دوره ترید بر اساس حجم معاملات با نام Unusual Options Activity Master course Andrew Keene
خرید و دانلود دوره ترید بر اساس حجم معاملات با نام Unusual Options Activity Master course Andrew Keene
خرید و دانلود دوره ترید بر اساس حجم معاملات با نام Unusual Options Activity Master course Andrew Keene
خرید و دانلود دوره ترید بر اساس حجم معاملات با نام Unusual Options Activity Master course Andrew Keene
خرید و دانلود دوره ترید بر اساس حجم معاملات با نام Unusual Options Activity Master course Andrew Keene
خرید و دانلود دوره ترید بر اساس حجم معاملات با نام Unusual Options Activity Master course Andrew Keene
خرید و دانلود دوره ترید بر اساس حجم معاملات با نام Unusual Options Activity Master course Andrew Keene
خرید و دانلود دوره ترید بر اساس حجم معاملات با نام Unusual Options Activity Master course Andrew Keene

طول دوره :

8 ساعت و 7 دقیقه

تعداد دیدگاه :

0 نظر

87%

رضایت کاربران

دوره اموزشی ترید بر مبنای حجم معاملات بازار فارکس و ارز های دیجیتال

این دوره آموزشی مربوط به تحلیل و فعالیت های غیرمعمول یا حجم معاملات در بازار های مالی است. در طول این دوره، شما خواهید آموخت که چگونه از ابزارهای مختلفی استفاده کنید و با کمک حجم معاملات در تحلیل تکنیکال، فعالیت های غیرمعمول که به صورت لحظه ای در بازار رخ می دهند، و می توانند نشن دهنده حرکت پولهای بزرگ در بازار باشند را شناسایی کنید و از آن ها سود ببرید.

دوره " Unusual Options Activity Master" به شما روش ها و تکنیک های لازم را آموزش می دهد تا به خوبی فعالیت های غیرمعمول در بورس و بازار های مالی را رصد کرده، و با حجم معاملات هر  سهم سیگنال گرفته و از آن ها سود کافی را ببرید.

معرفی دوره حجم معاملات در بازار های مالی با نام Unusual Options Activity Master

در سال های اخیر معامله کردن بسیار آسان شده است . علاوه بر ابزارهای بسیار زیادی که می توان در پلتفرم های معاملاتی مثل متاتریدر و تریدینگ ویو، از آنها استفاده کرد و به راحتی اطلاعات مهمی مثل، میانگین قیمت هفتگی یا ماهانه و یا گذشته چندین سال قبل قیمت را به دست آورد.

 سالها از زمانی که برای معامله کردن نیاز به کاغذ بازی های زیاد، و  مراجعه حضوری به اتاق های معاملاتی، برای انجام یک معامله بود،گذشته است. در قدیم اگر می خواستید یک خرید و یا فروش داشته باشید، لازم بود که خود شما  به سازمان بورس یا ساختمان معاملاتی آن بروید و یا اینکه با تلفن از کارگزار خود بخواهید تا یک سهم را به تعداد خاص، یا با یک مبلغ خاص، بخرد یا بفروشد.

  امروزه هر شخصی  می تواند در لحظه فقط با یک کلیک  هزاران و میلیون ها دلار را بر روی یک سهم(جفت ارز) خرید و فروش کند. البته معمولاً این حجم پول توسط افرادعادی وارد یک سهم نمیشود، بلک توسط موسسات مالی و بانک ها که دارای سرمایه های زیادی هستند، جابجا می شود.

 تمام هدف آن ها به دست آوردن بیشترین میزان سود است، از این رو، از تحلیل گران بسیار حرفه ای استفاده می کنند و همچنین به اخبار رانتی قبل از سایر افراد معمولی دسترسی دارند.

 چقدر خوب میشد اگر میتوانستیم از خرید و فروش آنها بر روی ارز و یا معاملات بازار آپشن و یا یک سهم آگاه شویم. درگذشته  این کار ساده تر بود، زیرا همه معاملات در یک محیط انجام می شد و اگر کسی بنا به اطلاعاتی که ممکن بود سایر افراد نداشته باشند از آینده و سودده بودن یک سهم آگاهی داشته و تصمیم میگرفت که حجم بسیار زیادی از یک سهم را خریداری کند، سایر افراد حاضر در آن اتاق معاملاتی آگاه میشدند و آنها نیز دست به خرید یا فروش می زنند.

 اما امروزه با این که  معامله بر اساس  اطلاعاتی که همه افراد به آن دسترسی  ندارند غیر قانونی است، اما همچنان بعضی از بانک ها و موسسات بزرگ قبل از همه، از بعضی اطلاعات آگاه می شوند و دست به خرید و فروش ها، با حجم های بالایی می زنند.

اما هنوز هم ممکن است که ما بتوانیم از این خرید و فروش ها مطلع شویم. اگر می خواهید بدانید که چگونه می توان فعالیت این سرمایه های مالی بزرگ را در بازار آپشن رصد کرد و همراه با آنها به سود های خوبی دست پیدا کرد باید دوره Unusual Options Activity Master course که توسط  Andrew Keene آموزش داده می شود را مشاهده کنید.

 در این دوره خواهید دید که چگونه می توانید با استفاده از چندین ابزار خاص، فعالیت های غیر طبیعی که در لحظه بر روی بازار اتفاق می افتد و می تواند همان حرکت پولهای بزرگ بازار باشد، را شناسایی و بر موج آنها سوار شویم.

موضوعات دوره ترید بر اساس حجم معاملات:

  •  1- نحوه رصد کردن بازار
  • 2- شناخت انواع بازار
  • 3- چرا حجم متوسط  بازار مهم است
  • 4- رصد حجم
  • 5- استفاده از ابزارهای مختلف برای بررسی حجم معاملات
  • 6- نحوه شناسایی معاملات واقعی و حجم های دروغین
  • 7-  آشنایی با ابزارهای مختلف معاملاتی
  •  8- زمان باز شدن و بسته شدن یک موقعیت
  • 9- یک پلن معاملاتی جامع  

درصد برد افراد حرفه ای و متخصص، همیشه از یک فرد تازه کار بیشتر است. به خاطر همین، روش معامله بر اساس حجم معاملات، که نشان دهنده ی معامله تحلیل گران حرفه ای و بانک ها  است، می تواند درصد برد افراد را بالا ببرد.

 البته که این روش و اندیکاتور نیز مانند سایر روش ها نمی تواند بازدهی ۱۰۰ درصدی داشته باشد و هما نطور که امکان سود به ما می دهد، درصدی ضرر نیز دارد و نمی توان گفت به دلیل اینکه موسسات بزرگ و بانکها در حال معامله هستند، هیچ باختی در آن وجود ندارد.

 بنابراین، فقط دنبال کردن پول های بزرگ بازار نمیتواند به ما درصد بازدهی بالایی بدهد. در این راه باید موارد دیگری را نیز با توجه به سرمایه و شخصیت فرد در نظر گرفت.

 سایر موارد مهم در این دوره ۹۰ دلاری در پنج بخش اصلی  توسط  Andrew Keene ارائه می شود. در بخش های این دوره شما خواهید آموخت که چگونه مانند یک فرد حرفه ای فکر کنیم.

 شما باید بتوانید مانند یک کاراگاه حرفه ای، معاملاتی که با حجم های مشکوک انجام می شوند را شناسایی کنید و بتوانید با استفاده از اخباری که در دسترس دارید؛ هم متوجه شوید که  قصد انجام این معامله چه بوده است.

  چون ممکن است گاهی این افزایش حجم ها نیز دروغین و صرفا برای هیجان زده کردن افراد باشد که به آنها order ترس میگویند، مانند سفارشاتی که قبل از بسته شدن بازار گذاشته میشوند و قبل از انجام این سفارشات، با بسته شدن بازار خود به خود، این سفارشات لغو میشوند درحالیکه سفارشات کوچکتر معامله گران خرد انجام شده اند.

 در بخش دوم این دوره نیز می آموزید که چگونه این سفارشات جعلی را از حجم های واقعی تشخیص دهید. معاملاتی که پنج برابر حجم معمولی آن بازار در حال معامله شدن هستند ارزش توجه را دارد.

 روش معاملاتی Andrew Keene می تواند در هر بازاری کاربرد داشته باشد اما بهتر است در مورد بازاری که می خواهید روی آن فعالیت کنید نیز اطلاعاتی داشته باشید. بازار هایی که با حجم کل بازار کم است احتمال ریسک کار شما را بالا می برد.

درست است که در این روش معاملاتی شما با معامله گران حرفه ای همراه می شوید و حجم پولی که شما وارد می کنید به نسبت  آنها  بسیار کمتر است، اما همین حجم پول کم ممکن است کل سرمایه شما باشد.

شما باید همه تلاشتان را، در ابتدا بر حفظ سرمایه و سپس سود آوری بگذارید. اگر یک موقعیت خوب را شناسایی کردید، نباید سریعا از ترس اینکه این موقعیت را از دست ندهید، وارد معامله شوید، بلکه باید در نظر داشته باشید که این معامله قرار است تا چه حدی به شما سود دهد و یا حتی در صورت ضرر چه مقدار از سرمایه شما از بین خواهد رفت، و آیا ارزش این را دارد که وارد این معامله بشوید یا خیر.

فراموش نکنید که بازار همیشه برای سود گرفتن موقعیت های مناسبی را به شما نشان خواهد داد اما اگر سرمایه خود را از دست بدهید جمع آوری دوباره سرمایه حتما کار مشکلی خواهد بود.

پس حتما  تمامی موارد مدیریت سرمایه که در این دوره به شما آموزش داده می شود را رعایت کنید تا با سرمایه مناسب در زمان مناسب وارد معامله می شوید.

دوره اموزش حجم معاملات در بازر فارکس و ارز های دیجیتال(Unusual Options Activity Master course)، استراتژی معاملاتی کاملی را به شما می آموزد، و شما می توانید از این روش در متاتریدر 4، تریدینگ ویو و همچنین در پلن  معاملاتی خود استفاده کنید. موارد آموزش داده شده در ۵ بخش این دوره، را با سایر روشهای معاملاتی مثل پرایس اکشن ادغام کنید و از استراتژی ترید بر اساس حجم، سود بسیار زیادی کسب کنید.

شما کیفیت این دوره را چطور ارزیابی میکنید ؟

87%

رضایت کاربران

3 رای

بنر دوم سوداموز

اولین نفر تجربه ات رو ثبت کن

ثبت حتی یک نظر ، میتواند کیفیت خدمات سود آموز را برای هزاران تریدر افزایش دهد .

اولین نفر باشید

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها

0 دیدگاه

بدون نیاز به عضویت

پاسخگویی حداکثر 24 ساعت کاری

light image